Zespół
Poznaj specjalistów Lean-Tech

Zarząd

Bazując na wiedzy i doświadczeniu, stworzyliśmy firmę, która pomaga usprawnić procesy w wielu przedsiębiorstwach. Dzięki pasji sukcesywnie rozwijamy naszą firmę i wprowadzamy nowe, autorskie rozwiązania, aby nasi klienci jeszcze lepiej mogli prowadzić swoje działalności.

Współpracujemy z Politechniką Wrocławską, gdzie przeprowadzamy wszystkie testy naszych rozwiązań, jednocześnie tworząc dla przyszłych inżynierów miejsce do pracy i rozwoju.

Paweł Drab

Paweł Drab

Prezes zarządu

Pracę w branży intralogistycznej rozpoczął w 2004 roku. Zdobył praktyczne doświadczenie, pracując nad rozwiązaniami technicznymi w ponad 1000 zakładach produkcyjnych na terenie całej Polski. Jako prezes zarządu nadzoruje nowe projekty inwestycyjne oraz wyznacza kierunki ekspansji firmy.

Specjalizuje się w doradztwie oraz nadzorowaniu projektów logistyki magazynowej i produkcyjnej. Odbył szereg praktycznych staży w Anglii, Niemczech i Francji dotyczących innowacyjnych rozwiązań w Logistyce 4.0. Zaangażowany w inicjatywy wspierające bezpieczeństwo pracy oraz automatyzację transportu wewnętrznego.

Krzysztof Szafraniec

Krzysztof Szafraniec

Manager ds. Rozwoju, Członek zarządu

Związany z przemysłem od 2007 roku. Jest ekspertem w dziedzinie automatyzacji i robotyzacji produkcji oraz transportu wewnętrznego. Inicjator logistyki 4.0 mający doświadczenie w projektach badawczo-rozwojowych w Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i we Włoszech.

Specjalista nie tylko w zagadnieniach technicznych związanych z projektowaniem przemysłowym, ale również we wdrażaniu i analizie systemów logistycznych, ze szczególnym uwzględnieniem systemów transportu bliskiego oraz systemów magazynowych.

Działy

Dział Konstrukcyjny

Najstarszy dział pracujący od 2010 r. w oparciu o program Solid Edge 8, z modelami 3D. Wszystkie realizacje projektowane są wewnętrznie. Dział liczy 4 osoby i zajmuje się przygotowywaniem rysunków ofertowych (włącznie z modelami 3D), dokumentacji projektowej, rysunków wykonawczych oraz dokumentacji podwykonawczej.

Dział Automatyki

3-osobowy zespół zapewnia wsparcie inżynierom sprzedaży na etapie przygotowywania koncepcji ofertowych, programuje sterowniki, prefabrykuje szafy sterownicze, wspiera dział produkcyjny w montażu urządzeń, instalacjach oraz testach, projektuje szafy sterownicze i układy automatyki, wykonuje podwykonawcze pomiary elektryczne.

Dział Produkcji

Odpowiada za montaż, uruchomienie, testy oraz serwis gwarancyjny specjalistycznych maszyn. To grupa doświadczonych mechaników korzystających z urządzeń firmy do wsparcia produkcji: tokarek, frezarek, frezarek CNC Haas, stanowisk spawalniczych, pras krawędziowych.

Dział B + R

Głównym zadaniem działu badawczo-rozwojowego jest opracowywanie innowacji produktowych oraz procesowych do produktów znajdujących się w ofercie przedsiębiorstwa (takich jak systemy układnic regałowych czy pojazdy AGV). Dzięki temu produkty powstające w przedsiębiorstwie cechują się wysokim poziomem konkurencyjności na rynku. Dział na bieżąco współpracuje z krajowymi oraz zagranicznymi jednostkami naukowymi.

Pracownikami działu są między innymi naukowcy, którzy na co dzień pracują na prestiżowych uczelniach technicznych. Dział zatrudnia łącznie osiem osób, w tym 3 osoby z tytułem naukowym dr inż. oraz dwóch doktorantów.

Czytaj więcej…

LEAN-TECH

ul. Żmigrodzka 81-83/304-305
51-130 Wrocław
NIP: 894 304 00 46

Email

biuro@lean-tech.pl

Telefon

(+48) 71 324 15 70

Księgowość

(+48) 607 399 277

Doradca Techniczny

(+48) 605 400 177

Dział handlowy

(+48) 605 477 644