W dniach od 6 do 9 listopada 2020 weźmiemy udział w jednych z największych międzynarodowych targów materiałów, automatyki, transportu i logistyki – CeMAT 2020 Asia. Zaprezentujemy w Szanghaju autonomiczne roboty Lean Cart wraz z naszym autorskim systemem zarządczym Lean Cart Management System. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska lub do wzięcia udziału w targach w formie online.

CeMAT Asia to 4 dni technologicznych nowości  i przełomowych  rozwiązań dla przemysłu. W trakcie CeMAT Asia na pierwszym planie są innowacje techniczne i rozwiązania międzybranżowe w logistyce i transporcie. Będzie to również idealna platforma komunikacyjna, która stymuluje wymianę pomysłów między wystawcami, zwiedzającymi, stowarzyszeniami branżowymi i mediami.

CeMAT Asia  to centrum  najnowszej technologii  z dziedziny logistyki, automatyki i systemów transportowych. Wydarzenie to jest częścią całej serii wydarzeń, które ugruntowały swoją pozycję jako odgałęzienie CeMAT Hannover, wiodących światowych targów intralogistycznych.

Nie musisz lecieć do Chin, żeby wziąć udział w targach. Możesz bezpłatnie zarejestrować się na wydarzenie  i skorzystać z wycieczek z przewodnikiem online. Przewodnik oprowadzi Cię po targach i zaprowadzi do wybranych wystawców. Skorzystaj z tej wyjątkowej możliwości, która gwarantuje że będziesz na bieżąco z kluczowymi trendami i odkryjesz innowacje w branży.

Już dziś zarejestruj swój udział!