17 września 2019 był dla nas bardzo pracowitym dniem. Wzięliśmy udział dwóch konferencjach. We Wrocławiu wzięliśmy udział w konferencji Robotech, natomiast w Łodzi można było nas spotkać na konferencji Logistic and Werehouse Trends.

Robotech to jedna z najważniejszych w Polsce konferencji poświęcona w całości robotyce i najnowszym technologiom. Był to czas wymiany doświadczeń i poglądów w dziedzinie robotyki. Jako Złoty Partner Konferencji podczas prelekcji zaprezentowaliśmy temat: Układy sensoryczne i sterowania we współczesnych robotach mobilnych. Z przyjemnością zaprezentowaliśmy również najnowszy model robota AGV Lean Cart 19.1. Konferencja zakończyła się zwiedzaniem fabryki 3M. Nasz udział w konferencji był inspiracją dla wielu osób do wprowadzenia innowacyjnych robotów AGV Lean Cart do swoich przedsiębiorstw, co zaowocowało nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych.

Konferencja Logistic Werehouse Trends  koncentruje się na najnowszych trendach technologicznych poprawiających skuteczność procesów logistycznych oraz pokazuje jak je w praktyce wykorzystać. Nie mogło nas tam zabraknąć. Nasze roboty AGV Lean Cart w prosty i łatwy sposób pomogą zautomatyzować procesy transportowe – ograniczą czynnik ludzki, bo same staną się twoimi nowymi pracownikami. Podobnie jak podczas konferencji. Nasz Prelegent pokazał jak nasz system robotów AGV Lean Cart wpisuje się w ideę Przemysłu 4.  i jakie korzyści odniesie klient po wprowadzeniu ich do swojej fabryki.

Kolejne konferencje i eventy w których weźmiemy udział już wkrótce.

Zobacz relację z konferencji Robotech na You Tube !