Roboty AGV Lean Cart

Indywidualne projekty AGV - wózki samojezdne AGV
AGV

Innowacyjny wózek AGVrobot

Lean Cart stanowi nową, rewolucyjną koncepcję w transporcie materiałów. Jest to inteligentny system pojazdów sterowanych automatycznie, który eliminuje transport wózkami widłowymi i wózkami paletowymi oraz zapewnia sposób bezpośredniego przemieszczania materiałów i towarów bez udziału operatora.

Lean Cart jest prosty do wdrożenia i zainstalowania oraz działa bez programowania przez użytkownika. Wykorzystuje inteligentną kombinację wielu technologii komunikacji radiowej i oprogramowanie adaptacyjne do dostarczania części oraz produktów w miejscu pracy.

Roboty AGV w ramach oferty zostały oparte na czterech filarach:

 

Elastyczność

Robot posiada dostosowany wymiar i bryłę do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki zastosowaniu odpowiednich podzespołów i osprzętu, specjaliści Lean-Tech mają możliwość niemal dowolnie kształtować urządzenie dla klienta.

Wydajność

Dzięki szerokiej gamie napędów istnieje możliwość transportowania produktów do 1500 kg z prędkościami sięgającymi 1,5 m/s. Minimalny czas pracy jednostek to 8 godzin i może być wydłużony nawet do 16. Układ zasilania pozwala na błyskawiczną wymianę akumulatorów.

Niezawodność

Materiały używane do budowy platform są najwyższej jakości i pochodzą od czołowych producentów; roboty agv poruszają się pod kontrolą autorskiego systemu monitoringu.

Bezpieczeństwo

Firma Lean-Tech kładzie duży nacisk na aspekt bezpieczeństwa, stosując złożone układy nadzorujące przestrzeń 2D i 3D wokół robota.

udźwig do 1500 kg

praca ciągła do 16h

laserowe skanery bezpieczeństwa (2D, 3D)

hybrydowy system nawigacji (RTLS, SLAM)

Roboty AGV

Roboty AGV Lean Cart

Jedną z nowości Lean-Techroboty AGV „Lean Cart”. Rewolucyjny system pojazdów służących do transportu wewnętrznego, zastępujący pracę wózków widłowych i paletowych. Automatyczne sterowanie nie wymaga nadzoru operatora. Wbudowane w nie systemy bezpieczeństwa oraz systemy monitorowania otoczenia zapewniają prawidłową i bezkolizyjną prace.

Na życzenie klienta oferujemy dodatkowy system RTLS, który zmienia wyznaczoną trasę robota w wypadku jej zablokowania przez np. wózek widłowy. Roboty Lean Cart są stworzone do pracy w śród ludzi. Ze względu na ich uniwersalne zastosowanie mobilne roboty mogą zostać wykorzystane w niemal każdych warunkach (ich odporność na wilgotność sięga aż 95%).

Roboty do magazynu

Nie ma ograniczenie co do ilości robotów pracujących w jednym magazynie. Wdraża się je łatwością, niezależnie od dostępnej powierzchni. Oprogramowanie sterujące działa zarówno na smartfonach jak i komputerach czy laptopach. Dzięki stworzonej przez nas specjalnie na potrzeby linii Lean Cart  aplikacji Lean Cart App służącej do zarządzania robotami mamy wgląd do stanu każdego z urządzeń z nią połączonych. Pozwala ona także na ręczne sterowanie robotami czy zlecanie im nieskończenie wiele kolejnych zadań.

Wychodzimy Państwu naprzeciw z propozycją dostosowania wymiarów jak i wyposażenia robota do państwa indywidualnych potrzeb. Zapewniamy także całą infrastrukturę potrzebną do poprawnej pracy robota oraz oferujemy profesjonalne szkolenie dla osób je obsługujących. Jako firma z 10-letnim doświadczeniem gwarantujemy wykonanie urządzenia z najlepszej jakości materiałów oraz oferujemy serwis techniczny.

Każdy wykonany przez nas robot posiada dwuletnią gwarancję, po upływie której w dalszym ciągu służymy Kontrahentowi doradztwem.  W ramach ewentualnej naprawy posiadamy wszystkie potrzebne części zamienne oraz, jeśli robot nie powstał na specjalne życzenie klienta, oferujemy robota zastępczego.

Oferta robotów AGV

W swojej ofercie Lean-Tech posiada dwa modele robotów mobilnych: Lean Cart 18.0 oraz Lean Cart 19.0.

Lean Cart 18.0 wyspecjalizowany jest do pracy na mniejszych powierzchniach, gdzie cenna jest każda wolna przestrzeń. Przeznaczony jest do przewozu towarów umieszczonych na wózkach transportowych. Specjalne oświetlenie LED obrazuje jego stan pracy.

Lean Cart 19.0 – młodszy brat Lean Cart’a 18.0 dostosowany jest do przewozu znacznie cięższych produktów masą sięgających aż do 1 500kg. Dzięki wyposażeniu w kamery 3D oraz sensory przetwarzania obrazów jest w stanie sam przejąć ładunek i przewieźć je w zadane przez nas miejsce.

Zamów prezentacje robota

LEAN CART

Skontaktuj się z firmą i umów się na prezentację możliwości oraz działania robota Lean-Cart.

+48 791 709 448

agv@lean-tech.pl

LEAN-TECH sp.z o.o.

ul. Wesoła 2-4, Łany
55-002 Kamieniec Wrocławski
NIP: 894 304 00 46

Email

biuro@lean-tech.pl

Telefon

(+48) 71 324 15 70

Księgowość

(+48) 607 399 277

Administracja

(+48) 607 399 177

Zakupy

(+48) 605 911 399

Dział handlowy

(+48) 605 477 644