Transport wewnętrzny
Kierunek rozwoju firm produkcyjnych

 

Transport międzyprocesowy

Firma Lean-Tech realizuje kompleksowe systemy transportu wewnątrzzakładowego zwiększające efektywność funkcjonowania zakładów produkcyjnych.

Projektowane składowe systemów transportu wewnętrznego kontrolowane są za pomocą automatyki sterującej. Specjaliści firmy integrują liczne elementy, w tym przenośniki, roboty i inne maszyny tak, aby sprostać najbardziej wymagającym potrzebom. Firma wykorzystuje przy tym podzespoły produkcji liderów z branży automatyki i robotyki.

Lean-Tech posiada duże doświadczenie w realizacjach zarówno w Polsce, jak i w Europie. Podejmując się więc projektów i montaży na potrzeby klientów zagranicznych, firma jest w stanie oferować konkurencyjne ceny.

Kompleksowe systemy transportu wewnętrznego tworzone są przez doświadczony zespół projektowy. Firma dysponuje mocnym zapleczem infrastrukturalnym i personalnym, dzięki czemu nawet skomplikowane projekty realizuje przy użyciu własnego kapitału ludzkiego.

Choć w wielu przedsiębiorstwach i zakładach pracy transport wewnętrzny jest zaledwie jednym z elementów pracy magazynowej i nie stanowi głównego źródła zainteresowania (np. w zakładach nastawionych głównie na produkcję), to jednak warto przyjrzeć mu się bliżej.

Dbając o właściwy i dobrze funkcjonujący transport wewnątrzzakładowy, dbasz jednocześnie o:

 

wysoką wydajność swojego biznesu
obniżenie kosztów magazynowania
zadowolenie kontrahentów i klientów

LEAN-TECH

ul. Żmigrodzka 81-83/304-305
51-130 Wrocław
NIP: 894 304 00 46

Email

biuro@lean-tech.pl

Telefon

(+48) 71 324 15 70

Księgowość

(+48) 607 399 277

Doradca Techniczny

(+48) 605 400 177

Dział handlowy

(+48) 605 477 644