W czasach, gdzie liczy się każda sekunda, szybkość podejmowania decyzji jest najważniejsza. Co zrobić, żeby mieć dostęp do informacji o lokalizacji obiektów i pracowników w czasie rzeczywistym? Rozwiązaniem jest system LT Flow Control – lokalizacja osób i mienia w czasie rzeczywistym . System monitorowania pozwala śledzić przepływ osób i środków magazynowych, którymi dysponuje przedsiębiorstwo. Kontroluj położenie wszystkiego co dla ciebie ważne!

Lokalizacja osób i mienia w czasie rzeczywistym

 Jak to działa?

System działa w oparciu o technologie tagów aktywnych i pasywnych. LT Flow Control pozwala na zlokalizowanie osób i mienia. Kontroluje trasy, po której przemieszczają się oznakowane obiekty w czasie rzeczywistym. Dzięki LT Flow Control będziesz mieć dokładną wiedzę o położeniu i trasie, po której się przemieszczają twoje zasoby takie jak: roboty transportowe – np. roboty Lean Cart AGV, wózki widłowe, pracownicy czy produkcja w toku. Tylko od ciebie zależy co i w jaki sposób chcesz kontrolować.  

LT Flow Control to trwały i łatwy w użyciu sposób pozwalający na lokalizacje osób i mienia w czasie rzeczywistym. System LT Flow Control pozwala na oznaczenie osób i mienia tagami, czyli etykietami lub chipami. Tagi w połączniu z mobilnymi czytnikami przesyłają do odpowiedniego urządzenia informacje. Zasięg odczytu różni się w zależności od wybranej metody tagowania, jest to od 1 do 5 metrów.

Lokalizacja osób i mienia w czasie rzeczywistym – zastosowanie

Zastosowanie systemu lokalizacji osób i mienia sprawdza się w
przestrzeniach przemysłowych, magazynach, oraz w transporcie i logistyce. Z
równą skutecznością sprawdza się również w inwentaryzacji i ewidencji majątku
firmy, może być zatem wykorzystywane w biurach, szpitalach i urzędach.

System LT Flow Control proponujemy w kilku wariantach:

– monitoring wejścia/wyjścia osoby do/z wskazanego obszaru

– określanie pozycji osoby/obiektu

– analiza ścieżki i statystyk ruchu

LT Flow Control daje ci konkretne i praktyczne informacje. Podejmowanie decyzji będzie świadome i podniesie efektywność procesów w twoim przedsiębiorstwie. Dzięki analizom dostarczonym przez system monitorowania osób i mienia, będziesz kierować i wykorzystywać posiadane zasoby w najlepszy możliwy sposób. Ograniczysz straty do minimum.

Lean-Tech Sp. z o.o. służy fachowym doradztwem. Pomożemy Ci wybrać i dopasować do Twoich potrzeb odpowiednie rozwiązanie systemu monitoringu osób i mienia LT Flow Control.

Lokalizacja osób i mienia w czasie rzeczywistym