Urządzenia mobilne w produkcji części samochodowych

Pojazdy oraz inne roboty mobilne AGV zrewolucjonizowały branżę, jaką jest między innymi automotive. Co więcej, stanowią one wręcz jedną z najnowszych koncepcji transportu przy produkcji części samochodowych. Dzięki zastosowaniu inteligentnego systemu pojazdów sterowanych automatycznie można z powodzeniem wyeliminować wózki magazynowe i zastąpić je transportowymi wózkami widłowymi oraz paletowymi. W ten sposób można zapewnić dobrą organizację bezpośredniego przenoszenia obiektów bez konieczności angażowania się operatora w ten proces.

Co warto wiedzieć o robotach AGV Lean Cart?

Jeżeli chodzi o ofertę naszej firmy, proponujemy klientom roboty przewożące materiały i obiekty. Umieszcza się je na specjalnych wózkach lub też odpowiednio dostosowanych platformach transportowych, którymi można przewozić także europalety. Jeżeli chodzi o proponowane przez nas urządzenia, są one zautomatyzowane i mają wbudowane zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz kontrolowania i monitorowania otoczenia. Dzięki nowoczesnym systemom wizyjnym mogą one rozpoznawać kształty, a także wykrywać i identyfikować stacje automatycznego ładowania oraz platformy transportowe. Warto wspomnieć także o profesjonalnych układach telemetrycznych, które dają możliwość bezustannego monitoringu i diagnostyki. Co więcej, oprogramowanie, które jest zainstalowane w celu nadzorowania oraz sterowania robotami mobilnymi pracuje niezależnie od systemu operacyjnego. Co istotne, urządzeniami można także sterować na przykład z poziomu telefonu.

Proste rozwiązania i inteligentne technologie

Systemy, które oferuje Państwu nasza firma można bardzo łatwo i szybko wdrożyć, ponieważ są one proste i intuicyjne, jeśli chodzi o ich użytkowanie. Bezproblemowo systemy AGV Lean Cart można zainstalować nie tylko w przestrzeniach produkcyjnych, ale także w każdej przestrzeni magazynowej. Systemy proponowane przez naszą firmę wykorzystują inteligentną kombinację kilku technologii z zakresu komunikacji radiowej oraz najnowocześniejsze oprogramowanie adaptacyjne, które wykorzystuje się przy dostarczaniu niezbędnych części i materiałów do miejsca pracy.

Zalety urządzeń AGV Lean Cart

Roboty mobilne AGV Lean Cart mogą być dostosowane do upodobań i potrzeb klientów pod wieloma względami, także pod kątem gabarytów oraz bryły. Ta elastyczność w dopasowywaniu kształtu robotów w przypadku której eksperci naszej firmy mogą dowolnie ukształtować, a także wyposażyć urządzenie dla klienta to efekt zastosowania specjalistycznych podzespołów, a także osprzętu.

Wydłużony czas pracy i szeroka gama napędów

Warto wiedzieć, iż roboty AGV są niezwykle wydajne, co jest ich znaczącą zaletą. Pod względem technicznym jest to spowodowane między innymi zastosowaniem szerokiej gamy napędów, dzięki której można transportować produkty o wadze nawet do 1500 kilogramów z prędkościami sięgającymi 1,5 m/s. Jeżeli chodzi o minimalny czas pracy jednostek przy takich parametrach to aż osiem godzin, może być jednak wydłużony do siedmiu dni. Warto wspomnieć także o układzie zasilania pozwalającym na natychmiastową wymianę akumulatorów urządzenia.

Najlepsza jakość

Dzięki materiałom najwyższej jakości, których używamy w budowie urządzeń oraz profesjonalizmowi pracowników nasza firma jest oceniana jako niezawodna. Ponieważ zależy nam na dobrych relacjach z klientami, każdy z nich może liczyć na naszą pomoc i doradztwo. Zapewniamy także wsparcie techniczne.