Większość zamawianych produktów i surowców jest dostarczana do magazynu w formie poukładanych na paletach kartonów/worków/pojemników. Ciężar tak zapakowanych materiałów jest duży i wymaga przewożenia do miejsca docelowego wózkiem widłowym. Oprócz masy takiego ładunku, spore potrafią być także jego wymiary. Operator przewożący paletę z produktami ma ograniczoną widoczność. Musi wychylać się na boki, aby zobaczyć, czy dobrze pokonuje trasę i czy nic ani nikt nie stoi mu na drodze.

Czy nie brzmi to niebezpiecznie?

Wyobraźmy sobie rozwiązanie, dzięki któremu nie potrzebujemy operatora wózka widłowego, nie narażamy bezpieczeństwa w swojej firmie, kompletnie nie musimy się przejmować transportem naszych dostaw w dogodne miejsce w magazynie i prawie nic nie płacimy za ich odbieranie, a nasz operator zyskuje nowe, bezpieczne zadania do wykonywania.

Czy nie brzmi to jak marzenie każdego właściciela magazynu?

Pozwól nam spełnić Twoje marzenie!

Twoimi dostawami zajmą się roboty HIK! Te niewielkie w porównaniu do swoich możliwości, autonomiczne roboty przewiozą palety w dowolne, wybrane przez Ciebie pola buforowe. Potrafią przewieźć ładunek ważący nawet 1000kg i robią to bez pomocy człowieka!

Roboty HIK działają z ludźmi jak zgrany zespół pracowników. Dzięki najwyższej jakości czujnikom, nie ma obaw o kolizję z człowiekiem – mogą się poruszać z ludźmi we wspólnej przestrzeni!

Roboty nie chcą wynagrodzenia! Swoją zapłatę odbierają tylko i wyłącznie w formie prądu, którego potrzebują raz na 8 godzin pracy!

Stwórz bezpieczniejsze miejsce pracy i zacznij oszczędzać już dzisiaj!

Zaproś roboty HIK do swojego magazynu!