Realizacje

Linia transportu kartonów

Dla firmy z branży spożywczej firma Lean-Tech zaprojektowała i wdrożyła system transportu kartonów od urządzeń formujących do maszyn pakujących oraz do urządzeń foliujących.

Linia zbudowana została na bazie konstrukcji nośnej w systemie profili Norcan. Składa się z przenośników rolkowych, przenośników taśmowych, separatorów pneumatycznych. Podawanie kartonów odbywa się w sposób automatyczny bezpośrednio z formiarek, następnie towar jest transportowany na dużej wysokości do stacji pakowania. Na stacjach dokonuje się automatyczna dystrybucja kartonów na poszczególne stanowiska. Po zapakowaniu, kartony są automatycznie etykietowane, skanowane i przekazywane do stacji pakowania zbiorczego.

Linia sezonowania

Dla firmy z branży metalowej firma Lean-Tech zaprojektowała i zrealizowała system magazynowania oraz sezonowania półproduktów do budowy ścian przemysłowych.

System jest konstrukcją spawaną, malowaną proszkowo. Głównymi komponentami linii są transportery łańcuchowe oraz rolkowe z wbudowanymi skrzyżowaniami pneumatycznymi. Produkt wjeżdża w linię bezpośrednio z hali produkcyjnej, następnie przechodzi przez wszystkie transportery sezonujące i jest na końcu odbierany wózkiem widłowym.

Transport bloku piany z linii produkcji

Dla firmy z branży chemicznej firma Lean-Tech wdrożyła urządzenie odbierające bloki piany poliuretanowej.

Urządzenie zostało wykonane na bazie konstrukcji spawanej. Układ transportowy rolkowo-łańcuchowy jest osadzony na podnośniku hydraulicznym. Kilkumetrowy blok piany wjeżdża automatycznie z linii produkcji na urządzenie. Następnie poprzecznym transporterem jest transferowany na jeden z dwóch poziomów sezonowania.

LEAN-TECH

ul. Wesoła 2-4, Łany
55-002 Kamieniec Wrocławski
NIP: 894 304 00 46

Email

biuro@lean-tech.pl

Telefon

(+48) 71 324 15 70

Księgowość

(+48) 607 399 277

Doradca Techniczny

(+48) 605 400 177

Dział handlowy

(+48) 605 477 644