O firmie

Specjaliści w swojej branży

Specjaliści z pasją

Lean-Tech sp. z o.o. to firma oferująca kompleksowe rozwiązania z dziedziny systemów transportu wewnętrznego. Specjalizuje się w projektach z zakresu intralogistyki czy układnic magazynowych, a także w dostarczaniu całych linii produkcyjnych i montażowych. 

 

Lean-Tech sp. z o.o. ukierunkowana jest zarówno na transport palet oraz ciężkich ładunków, jak i pudełek i kartonów o małej wadze oraz montaż kompletnych linii produkcyjnych.
Jako wykonawca, firma Lean-Tech zapewnia pełną koordynację nad podjętym projektem, konstruowanie układów mechanicznych, elektrycznych czy automatyki, projektowanie instalacji różnego rodzaju, a także projekty logistyczne, przygotowanie koncepcji inwestycji, analiz oraz symulacji opartych na specjalistycznej wiedzy i oprogramowaniu.
 
Oferta firmy Lean-Tech sp. z o.o. głównie skierowana jest na branże: automotive, RTV/AGD, produkcja opakowań, przemysł spożywczy, przemysł chemiczny i drzewny, magazyny logistyczne, przemysł budowlany. Ciągła współpraca z instytucjami naukowymi, uczelniami m.in. Politechnika Wrocławska, jak również własny dział badawczo-rozwojowy owocuje powstawaniem innowacyjnych technologii, dostosowaniem się do wymagań współczesnej gospodarki i ulepszaniem produktów oraz procesów. 

 

 

Spółka Lean-Tech zawsze służy fachową poradą oraz wsparciem w zarządzaniu liniami produkcyjnymi na każdym etapie. Firma jest gotowa przedstawić Klientowi postępy prac dzięki własnym zasobom: narzędziowni, działowi automatyki, testowej linii produkcyjnej, co pokazuje niezależność od podwykonawców i ma kluczowe znaczenie dla terminowości dostarczenia rozwiązań.
Jednym z nowoczesnych rozwiązań firmy jest innowacyjny robot AVG – Lean Cart.
Lean Cart stanowi nową, rewolucyjną koncepcję w transporcie materiałów. Jest to inteligentny system pojazdów sterowanych automatycznie, który eliminuje transport wózkami widłowymi i wózkami paletowymi oraz zapewnia sposób bezpośredniego przemieszczania materiałów i towarów bez udziału operatora. Lean Cart jest prosty do wdrożenia i zainstalowania oraz działa bez programowania przez użytkownika. Wykorzystuje inteligentną kombinację wielu technologii komunikacji radiowej i oprogramowanie adaptacyjne do dostarczania części czy produktów w miejscu pracy.

Lean-Tech oferuje pełne wsparcie w takich obszarach jak:

Przeprowadzanie audytów w zakładzie Kontrahenta

Przygotowanie modeli do oferowanych projektów

Wstępne uruchomienia na terenie Zakładu Produkcyjnego Lean-Tech

Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń

Realizację urządzeń w oparciu o własne projekty

Udostępnianie Kontrahentom projektów w trakcie realizacji

Zapewnienie pełnej dokumentacji powykonawczej

Zadowoleni klienci

LEAN-TECH

ul. Żmigrodzka 81-83/304-305
51-130 Wrocław
NIP: 894 304 00 46

Email

biuro@lean-tech.pl

Telefon

(+48) 71 324 15 70

Księgowość

(+48) 607 399 277

Doradca Techniczny

(+48) 605 400 177

Dział handlowy

(+48) 605 477 644