26 listopada  2019 roku w Katowicach odbyło się Europejskie Forum Biznesu. Podczas tego wydarzenia podsumowana została tegoroczna edycja Programu ,,Najwyższa Jakość QI.”

Lean-Tech otrzymało specjalne wyróżnienie jakim jest Złote Godło Najwyższej Jakości Quality International 2019 w kategorii QI ORDER – zarządzanie najwyższej jakości. Przyznano ją nam za nasz system zarządczy służący do sterowania nawet kilkudziesięciu robotów na raz. System zarządczy pozwala na szybkie dodawanie, modyfikacje i kontrolowanie poleceń, jakie roboty mobilne AGV Lean Cart wykonują, co zaś oznacza, że daje pełną wiedzę o umiejscowieniu robota i jego trasie. Osoba nadzorująca wie w jakim stopniu robot wykonał swoje zadanie. Dostaje on konkretną wiedzę o przepływie materiałów i towarów. Wiedza ta pozwala na podejmowanie korzystnych decyzji w przedsiębiorstwie.

Najwyższa Jakość QI to program, którego celem jest promowanie skutecznych metod zarządzania jakością. Zdobycie tej nagrody świadczy, iż Laureaci stosują najwyższe standardy zarządzania. Wyróżnienie to buduje także przewagę konkurencyjną.

Sprawdź naszą ofertę oraz inne przyznane nagrody.