Międzynarodowe Targi materiałów, automatyki, transportu i logistyki – CeMAT 2020 Asia za nami. W dniach od 3 do 6 listopada prezentowaliśmy w Szanghaju najnowsze technologie wykorzystywane w naszych robotach mobilnych Lean Cart. CeMAT Asia  to centrum  najnowszej technologii  z dziedziny logistyki, automatyki i systemów transportowych. Ze względu na epidemię targi odbywały się zarówno stacjonarnie, jak i online. CeMAT Asia  odbyły się w Shanghai New International Expo Center, w Szanghaju. Wydarzeniami towarzyszącymi były:  Asia International Power Transmission Exhibition, Asian Logistics Exhibition oraz Shanghai International Compressor Exhibition. Ze względu na pandemię, organizatorzy zaplanowali wycieczki online z przewodnikiem, dzięki temu każdy mógł być na bieżąco z trendami.

Ograniczenia w podróży spowodowały, że mało firm europejskich wzięło udział w tegorocznych targach w Szanghaju. Dominowały firmy  chińskie, dlatego nasze stoisko przyciągało dużą uwagę. Udział w targach pozwolił nam nawiązać współpracę z nowymi partnerami biznesowymi. Stoisko pozwoliło nam spotkać się z przyjaciółmi i partnerami z dziedziny robotyki i intralogistyki oraz przedstawić nowe projekty i produkty.

Mamy nadzieję, że sytuacja na świecie się ustabilizuje, a my zaprezentujemy się na kolejnych planowanych targach: Automaticon w Warszawie, Logimat 2021 w Stuttgarcie oraz Hannover Messe 2021. Mimo panującej sytuacji jesteśmy dla Państwa cały czas dostępni i zapraszamy na prezentacje automatycznych robotów Lean Cart w showroomie w siedzibie naszej firmy lub w Państwa przedsiębiorstwie.