Lokalizacja osób i mienia w czasie rzeczywistym
Flow Control

LT Flow Control – System monitorowania osób i mienia

Kontroluj przepływ osób i zasobów magazynowych w swoim przedsiębiorstwie.

System działa w oparciu o technologię  tagów pasywnych i aktywnych.

 

Określanie pozycji

Jeśli potrzebujesz lokalizować osoby lub obiekty na terenie swojego przedsiębiorstwa – to rozwiązanie jest dla ciebie. System tagów umożliwi ci odnalezienie tego, czego szukasz w jednej chwili.

Monitoring wejścia/wyjścia

Oferujemy rozwiązanie, które da ci pełną wiedzę o czasie wejścia/wyjścia osoby do/z wskazanego obszaru.

Analiza i statystyki

Bardzo dokładne dane i informacje o przepływie obiektów i osób w twoim przedsiębiorstwie. Statystyki i analizy dotyczące wszystkich oznakowanych obiektów.

 

 

 

 

 

 

 

Jak działa Flow Control ?

System pozwalający monitorować towary, jednostki transportowe i ludzi. Jednocześnie jest w stanie śledzić setki obiektów. Powierzchnia nie stanowi dla niego ograniczeń. Wielkość obszaru, w jakim będzie działał, zależy wyłącznie od zainstalowanej infrastruktury teleinformatycznej. Tagi są tak skonstruowane, aby zajmowały jak najmniejszą przestrzeń i były wygodne w instalacji. W przypadku identyfikatorów dla osób są one zrealizowane w formacie karty płatniczej lub opaski.
Bateria umożliwia nieprzerwane działanie identyfikatorów przez okres 12 miesięcy. Po tym czasie powinny być wymienione.

 

Nieodłączną częścią LT Flow Control jest oprogramowanie pozwalające obserwować poruszające się obiekty w czasie rzeczywistym. Ponadto zbiera ono dane z całego systemu i archiwizuje. W aplikacji możliwe jest zdefiniowanie obszarów, w których analizowane będzie przebywanie obiektów. Dzięki temu narzędziu łatwo można uzyskać informacje na temat czasu przebywania elementu w obszarze, pobierać proste statystyki oraz wizualizować dane. Standardem jest też heatmapa, odtwarzanie ścieżki w czasie oraz analiza statystyczna wybranego parametru.

LEAN-TECH

ul. Żmigrodzka 81-83/304-305
51-130 Wrocław
NIP: 894 304 00 46

Email

biuro@lean-tech.pl

Telefon

(+48) 71 324 15 70

Księgowość

(+48) 607 399 277

Doradca Techniczny

(+48) 605 400 177

Dział handlowy

(+48) 605 477 644