Stanowiska montażowe
Linie montażu i kompletacji

 

Linie montażu – Stanowiska montażowe

Firma Lean-Tech zajmuje się budową kompletnych linii montażu. Stanowiska montażowe w całości konstruowane i wykonywane są przez pracowników firmy. Doświadczony zespół inżynierski pozwala nam na stworzenie praktycznie każdego rodzaju gniazda montażowego. Projektujemy i tworzymy dokładnie to, czego oczekuje Kontrahent. Nasze stanowiska zawsze charakteryzuje najwyższy standard komponentów pneumatycznych, hydraulicznych, automatyki. Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi i znanymi dostawcami podzespołów.

Tworzymy stanowiska montażowe do montażu:

  • Ręcznego
  • Półautomatycznego
  • Automatycznego

Urządzenia do montażu zawsze są dostosowane do wymogów obowiązującej Dyrektywy Maszynowej.

Firma Lean-Tech projektuje proste stanowiska montażu ręcznego jak i stanowiska w pełni zautomatyzowanego montażu. Kompleksowo wykonuje także linie kompletacji, które bardzo często wykorzystywane są w końcowej fazie produkcji.

Urządzenia te znajdują zastosowanie w takich gałęziach przemysłu jak:

  • AGD
  • RTV
  • Motoryzacja

Podczas projektowania i wykonywania kompletnych linii montażowych, firma Lean-Tech stawia przede wszystkim na dialog z inwestorem. To pozwala na bycie profesjonalnym partnerem na każdym etapie projektu. Doświadczenie i pasja pracowników firmy umożliwia wdrażanie nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań w realizowanych projektach. Podczas dopasowywania rozwiązań uwzględniane są także aspekty kosztowe.

Dużym atutem firmy, jest posiadanie rozbudowanego parku maszynowego, który umożliwia dokonywanie wszelkich zmian w każdej fazie projektu. Linie montażowe budowane są w oparciu o standardy obowiązujące u inwestora, unijne dyrektywy, a także o dobrą praktykę inżynierską.

Firma Lean-Tech w swojej ofercie posiada szeroką gamę stanowisk montażowych. Zależnie od potrzeb Kontrahenta oferujemy stanowiska począwszy od dostosowania do montażu ręcznego aż po montaż w pełni automatyczny. Stoły montażowe i stoły robocze wykonane z profili aluminiowych dają poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa podczas wykonywania pracy.

Stanowiska robocze można do woli łączyć, chociażby z przenośnikami taśmowymi, usprawniając w ten sposób tempo produkcji wykonywanych przedmiotów.

Linie kompletacji – Linie produkcyjne

Firma Lean-Tech projektuje i wykonuje linie kompletacji. Linie takie często są wykorzystywane w końcowej fazie procesu produkcyjnego, w procesie kompletacji zamówień, w branży e-commerce itp. W zależności od klienta, linie kompletacji mogą być:

  • Ręczne
  • Półautomatyczne
  • Automatyczne

W rozwiązaniach Lean-Tech stosowane są takie technologie jak „pick by light”, synchronizacja danych z WMS w czasie rzeczywistym czy wózki AGV.

Linie kompletacji (linie produkcyjne) wykonywane są kompleksowo i w najwyższych standardach. Całość projektowana jest przez doświadczony zespół. W liniach kompletacji razem z partnerami firma dostarcza takie urządzenia jak kartoniarki, maszyny foliujące, drukarki etykiet, aplikatory etykiet, sprzęt do obsługi kodów kreskowych i wiele innych. Dzięki autorskim rozwiązaniom opracowanym przez wykwalifikowanych inżynierów, stanowiska kontroli jakości są niezawodne głównie w przemyśle motoryzacyjnym, AGD, RTV oraz samochodowym. Mogłeś nas znaleźć wpisując: montażowe stanowiska, przenośniki taśmowe, stanowiska robocze, profile aluminiowe, stoły robocze, montażowe stoły.

LEAN-TECH

ul. Żmigrodzka 81-83/304-305
51-130 Wrocław
NIP: 894 304 00 46

Email

biuro@lean-tech.pl

Telefon

(+48) 71 324 15 70

Księgowość

(+48) 607 399 277

Doradca Techniczny

(+48) 605 400 177

Dział handlowy

(+48) 605 477 644