Lean-Tech Sp. z o.o. znalazł się w wąskim gronie firm zakwalifikowanych do finału 17. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza” – organizowanego przez Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Partnerem Merytorycznym jest firma PwC.

Jesteśmy nominowani w kategorii „Lider transformacji biznesu”. Jest to kategoria skierowana do firm, które w ciągu ostatnich dwóch lat z sukcesem zaimplementowały rozwiązania na rzecz transformacji biznesu, w tym transformacji cyfrowej.

Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to jeden z najbardziej znanych i prestiżowych konkursów biznesowych w regionie. Innowacyjność, dynamika rozwoju, zaangażowanie inwestycyjne, a także działania na rzecz lokalnej społeczności – to atuty jego laureatów. To nagroda, która wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje i organizacje, które tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska.

Rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem statuetek Dolnośląskiego Gryfa odbędzie się 26.10.2020r podczas Wielkiej Gali Biznesu na Stadionie Wrocław. Trzymajcie za nas kciuki!