Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Dostawca Roku 2019 w kategorii Logistyka, Intralogistyka.

Podczas uroczystej Gali 4 grudnia 2019 w hotelu Marriott w Warszawie na zakończenie Konferencji Fabryka Roku 2019 została rozstrzygnięta trzecia edycja konkursu Dostawca Roku 2019. Tytuł Dostawca Roku 2019 otrzymaliśmy decyzją jury za produkty i usługi które wprowadziliśmy na rynek w branży intralogistyka. Zostaliśmy docenieni za innowacyjność oraz dopasowanie naszych produktów i usług do potrzeb klientów.

Fabryka roku rozpoczęła się konferencją w której wzięli udział specjaliści, przedstawiciele kadry inżynierskiej z całego kraju oraz osoby reprezentujące kadrę kierowniczą. Tematyka konferencji była zgodna z topowymi trendami biznesowymi – wykorzystanie nowych koncepcji i technologii nie tylko w celu usprawniania produkcji, ale też do osiągania lepszych wyników biznesowych. Konferencja była świetną okazja do pokazania nowoczesnych rozwiązań i wdrożeń technologii w zakładach przemysłowych .

Prezes Lean-Tech Paweł Drab przedstawił prelekcje na temat innowacyjnych rozwiązań w transporcie wewnętrznym. Tytuł prelekcji: Roboty AGV – Jak skutecznie inwestować i oszczędzać na transporcie wewnątrz przedsiębiorstwa? Prezes udzielił odpowiedzi na takie pytania jak: jak wykorzystać najnowocześniejsze technologie w swoim przedsiębiorstwie? W co warto zainwestować  i jakich błędów unikać? Od rozwiązania jakich problemów w transporcie wewnętrznych zacząć ? Podczas prelekcji obecni dowiedzieli się również jakie są najważniejsze kroki prowadzące do skutecznych wdrożeń robotów AGV w przedsiębiorstwach.