“Już po raz drugi przedstawiciele branży produkcyjnej w Polsce spotkali się 5 grudnia w warszawskim hotelu Marriott na konferencji „Fabryka Roku 2018”, by rozmawiać o praktycznych aspektach nowoczesnych rozwiązań wspierających zakładów produkcyjnych. W 16 prelekcjach specjaliści, praktycy i przedstawiciele kadry kierowniczej zakładów mogących pochwalić się sukcesami na rynku przedstawili wizję nowoczesnego zakładu dążącego do realizacji koncepcji Przemysłu 4.0. Prelegenci pokazali też jak w praktyce budować przewagę konkurencyjną na poziomie operacyjnym i rozwijać działalność.”

Bohdan Szafrański, FabrykaRoku.pl

Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć Prezesa Lean-Tech Pawła Draba oraz Kierownika Działu B+R – Marcina Plewy, który opowiedzieli o innowacyjnym systemie transportu pojazdów agv LeanCart w uciążliwych warunkach produkcyjnych i magazynowych. Słuchacze mogli poznać również system agv a także zastosowanie technologii robotycznych (ROS, SLAM), hybrydowej nawigacji (RTLS + SLAM) pozwalającej na lepsze zlokalizowanie się robota w przestrzeni, najnowsze techniki komunikacji i przesyłania danych oraz elastyczne oprogramowanie dostosowane do potrzeb kontrahenta.

Podczas Konferencji, odbyła się również uroczysta Gala, podczas której ogłoszono wyniki Konkursu w którym nagrodzono w 19 kategoriach firmy i osoby szczególnie wyróżniające się we wprowadzeniu nowych rozwiązań i technologii w zakładach produkcyjnych w naszym kraju. Nagrodę główną w kategorii BADANIA I ROZWÓJ miał przyjemność wręczać Krzysztof Szafraniec, członek zarządu i dyrektor techniczny  Lean-Tech natomiast nagrodę dla zwycięzcy “CEO of the Year” wręczył Tomasz Pieciuń, Project Manager w firmie Lean-Tech.

Zachęcamy do oglądania fotorelacji z tego wydarzenia.

    

Pełna relacja z wydarzenia