Takim sukcesem trzeba się pochwalić! Nasza firma zajęła drugie miejsce w Dolnośląskim Plebiscycie Gospodarczym Gwiazdy Biznesu w kategorii Mała Firma.
„Gwiazda Biznesu” jest wyróżnieniem dla przedsiębiorstw, samorządów, jednostek samorządu terytorialnego, Instytucji Otoczenia Biznesu i innych instytucji okołobiznesowych, które wnoszą znaczący wkład w rozwój gospodarki województwa dolnośląskiego oraz wspierają przedsiębiorczość. Kapituła wyróżnia podmioty, które dążą do stałego rozwoju poprzez wdrażanie rozwiązań innowacyjnych oraz zwiększanie konkurencyjności na rynku.
Laureaci prestiżowych statuetek dla najlepszych przedsiębiorstw, samorządów, instytucji oraz osobowości Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego zostali ujawnieniu podczas uroczystej gali w Teatrze Miejskim w Świdnicy. Wyróżnioną osobowością została Prof. Alicja Chybicka, laureaci w kategoriach instytucje i firmy to m.in.: Dolnośląscy Pracodawcy, Centrum Budowlane SiRbud Dorota Barańska, Daniel Sip Sp. j., Zespół Usług Medycznych „Medyk” Sp. z o.o., Business Improvement Solutions Michał Kuchta. Znaleźć się w gronie tak wybitnych laureatów to zaszczyt i powód do dumy.